Intencje mszalne


 

 

INTENCJE MSZALNE

13.01.2019 r. 19.01.2019 r.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Niedziela Chrztu Pańskiego (13.01.2019)

           7.30 + Mikołaja, Ryszarda (m), Zdzisława (m) Kraszewskich

           9.00    O świętość życia i dary Ducha Św. dla Ojca Świętego, biskupów, kapłanów i osób konsekrowanych

         10.30 + Leokadię Piwońską w 2 rocz. śm.

         10.30 + Eugeniusza (m) Toczyskiego w 3 rocz. śm.

         12.00 + Ojca Józefa Przedpełskiego i brata Sławomira Przedpełskiego    oraz dziadków z obojga stron

         17.00 + Lucynę, Jana, Andrzeja i Tadeusza

         18.30 + Krzysztofa (m) Liszcz – int. od Marty i Roberta z Jeleśni

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Poniedziałek (14.01.2019)

           8.00 + Mieczysława (m) Rogalskiego int. od sąsiadów

           8.00 + Witolda i Jacka Gawlik (greg. 1)

           8.00 + Daniela (m) Kręgiel

         10.00 + Msza św. pogrzebowa

         12.00 + Msza św. pogrzebowa

         17.00 + Witolda Wiśniewskiego w 1 rocz. śm.

         18.30 + Czesława (m) Janowskiego

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wtorek (15.01.2019)

           8.00 + Janinę Korba w 15 rocz. śm.

           8.00 + Konrada Kalinowskiego

           8.00 + Witolda i Jacka Gawlik (greg. 2)

         12.00 + Msza św. pogrzebowa

         17.00 + Krystynę Danbrowską w 4 rocz. śm.

         18.30    O zdrowie i pomyślny przebieg operacji dla Teresy oraz o błogosławieństwo Boże dla mamy Stefanii z okazji 78 urodzin

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Środa (16.01.2019)

           8.00 + Mieczysława Rogalskiego

           8.00 + Witolda i Jacka Gawlik (greg. 3)

           8.00 + Romana Kazimierskiego

         17.00 + Stefana Niedzielskiego i Teodozję Guz

         18.30 + Annę Kuczyńską

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________Czwartek (17.01.2019)

           8.00 + Witolda i Jacka Gawlik (greg. 4)

           8.00 + Edytę Falkowską w 7 rocz. śm.

           8.00 + Romana Kazimierskiego

         17.00 + Mieczysława Rogalskiego – int. od sąsiadów

         18.30 + Konrada Kalinowskiego

         _________________________________________________________________________________________________________________________

Piątek (18.01.2019)

           8.00 + Witolda i Jacka Gawlik (greg. 5)

           8.00    Wspólnota Miłosierdzia Bożego

           8.00 + Romana Weiwer

         17.00 + Adama Amroziewicza

         18.30 + Mieczysława Rogalskiego

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sobota (19.01.2019)

           8.00 + Witolda i Jacka Gawlik (greg. 6)

           8.00 + Romana Weiwer – int. od sąsiadów

           8.00 + Danutę Poślad oraz Kazimierza Junker

         17.00 + Ryszarda Treichel, Izydora Kowalskiego, Stefana Treichel

         18.30 + Sylwię – w dniu urodzin oraz za zmarłych z rodziny