Intencje mszalne


 

 

INTENCJE MSZALNE

20.10.2019 r. 26.10.2019 r.

_________________________________________________________________________________________________________________________

XXIX Niedziela Zwykła (20.10.2019)

           7.30 + Córkę Hannę w 16 rocz. śm.

           9.00 + Mariannę i Jana Grobelnych

         10.30 + Wawrzyńca w 60 rocz. śm. i żonę Małgorzatę Dydymskich

         10.30 + Danutę Szatkowską w 23 rocz. śm.

         12.00 + Zygmunta (m) Mudlaf w 11 rocz. śm.

         12.00 + Grażynę Surwiłło w 1 rocz. śm.

         18.30 + W intencji parafii i ofiarodawców

         20.00 + rodziców Urszulę i Antoniego, braci Józefa, Zygmunta i Tadeusza

_________________________________________________________________________________________________________________________

Poniedziałek (21.10.2019)

           8.00 + Mieczysława (m) Cymerskiego

        11.00 + Msza pogrzebowa - śp. Jerzy Paluszyński

         17.00    Dziękczynna – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łąski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego dla Artura

         17.00 + Mieczysława (m) Karolewskiego

         18.30 + Helenę Gahbler – Oskierka – int. od Janiny Grabiało

_________________________________________________________________________________________________________________________

Wtorek (22.10.2019)

           8.00 + Mieczysława (m) Cymerskiego

         17.00 + Jerzego Kwietnickiego, Krzysztofa (m) Węgierskiego, Elżbietę i Alfreda Bielskich

         18.30   Dziękczynna – za całą rodzinę szewców z Mędromierza – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

_________________________________________________________________________________________________________________________

Środa (23.10.2019)

           8.00 + Bolesławę (k) i Marka Markowskich oraz Wiktorię  
 i Wacława (m)

         17.00 + Janusza, Ewę i całą rodzinę Moros

         18.30    Dziękczynna – za 40 lat życia męża Marcina, z prośbą o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

_________________________________________________________________________________________________________________________

Czwartek (24.10.2019)  

           8.00 + Mieczysława (m) Cymerskiego

         17.00 + Helenę Dobrzańską w 20 rocz. śm.

         17.00 + Krystiana (m) Golec – z okazji urodzin

         18.30 + mamę Aleksandrę Skalską i siostrę

_________________________________________________________________________________________________________________________

Piątek (25.10.2019) 

           8.00     Żywy Różaniec

         17.00 + Dziękczynna – Z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego dla Dominiki z okazji urodzin

         17.00 + Elżbietę Andruchowicz w 4 rocz. śm. oraz zmarłych z rodziny Andruchowicz, Bąkowskich, Dobersztyn, Danek i Drapała oraz Józefa (m) Matuć z Białorusi

         18.30 + Romana (m) Wiśniewskiego w 8 rocz. śm. – int. od pracowników Apteki

_________________________________________________________________________________________________________________________

Sobota (26.10.2019)

           8.00 + Józefa (m) Mejger w 3 rocz. śm.

         17.00 + Zdzisława (m) Dziuganowskiego i jego rodziców oraz zmarłych z rodziny Dziuganowskich i Uruskich

         18.30 + Pawła, Genowefę, Ryszarda (m) i Aleksandrę (k)

_________________________________________________________________________________________________________________________